Vysílačky

Půjčovna vysílaček a WiFi routerů

Pronájem vysílaček Motorola

Půjčujeme profesionální radiostanice Motorola. Skvěle se uplatní pro organizování Vašich kulturních a sportovních akcí, eventů, párty, podnikových večírků, koncertů, muzikálů, konferencí, divadelních představení, nebo u filmového natáčení.

Vysílačky se velmi hodí i na soukromé akce, jako jsou svatby, oslavy narozenin, dětské dny a nebo třeba lyžařská dovolená.

Naše vysílačky jsou profesionální stanice, které mají spoustu výhod proti levným vysílačkám ve volném pásmu PMR446MHz. Mají daleko lepší dosah daný vysokým vysílacím výkonem, menší možnost rušení jinou stanicí díky digitálnímu kódování a vzhledem k velkému množství vysílacích kanálů tak mohou komunikovat nezávisle na sobě. Baterie mají dostatečnou kapacitu, aby vydržely v normálním provozu až 12 hodin. Ovládání vysílaček Motorola je jednoduché, bez nutnosti jakéhokoliv nastavování a ladění.

Pronájem vysílaček je tak ideálním řešením pro filmové, televizní a reklamní produkce nebo pořadatelské a bezpečnostní služby při kulturních a sportovních akcích. Vysílačky tedy nemusíte draze kupovat a starat se o jejich provoz a formou pronájmu tak zajistíte kvalitní komunikaci pracovníků ostrahy v rámci bezpečnostních akcí a koordinaci pracovníků stavebních firem (například: obsluhy jeřábů) apod.

Výhody vysílaček Motorola:
Jednoduchá obsluha, profesionální parametry a vysoká odolnost
Samostatné frekvence a pásmo UHF (pro lepší dosah v husté zástavbě)
Digitální kódování kanálů, tzn. malá možnost rušení jinou vysílačkou
Rychlé nabíjení přímo v kufru (stačí jen připojit do zásuvky a nabíjet zhruba 3 hodiny)
Žádné kabely, vše v jednom kufru PELI 1 set (kufr) obsahuje 10 ks vysílaček Motorola a nabíječů

K vysílačkám půjčujeme i náhradní baterie a headsety. Ty usnadňují ovládání vysílačky a není pak nutné vyndávat vysílačku z kapsy.

Ceník vysílaček

1 den: 120,-Kč/ks/den
2 až 4 dny:100,-Kč/ks/den
5 až 6 dnů: 90,- Kč/ks/den
7 a více dnů: 80,- Kč/ks/den
Náhradní baterie: 40,- Kč/ks/den
Headsety: od 20,-Kč/ks
Nabíječe: ZDARMA
Ceny od 50 Kč za 1 ks pro dlouhodobé projekty  Uvedené ceny jsou bez DPH a platí pro 1 den pronájmu